Gaziosmanpaşa etüt merkezi 5D etüt merkezi Gaziosmanpaşa
İstanbul Valiliği Özel Beş Değerler Yabancı Diller Kursu © 2017
Merkez Mahallesi Asil Sok. No:3/4  Gaziosmanpaşa / İstanbul
+90 (212) 614 46 44 / +90 (212) 581 76 76
Çocuklarımız 8 ay sonunda en az Kolej seviyesinde İngilizce öğrenmektedirler. En fazla 10 kişilik bir sınıfta, ideal süreli, görerek, duyarak ve en önemlisi konuşarak yapılan bir eğitimle; öğretilenlerin tamamı kalıcı olmaktadır.
2016-2017 öğretim yılında geçen yıllardaki gibi öğrencilerimiz eğitimlerini başarı ile tamamlamışlardır. Deneyimli, konusunda uzman İngilizce Öğretmenleri, Oxford Üniversitesinin yayınları ve 5D ENGLISH CENTER sistemi ile öğrencilerimizi başarıya taşımıştır.

İngilizce seviyelerine göre ayırdığımız 8 ay süren programda; hafta içi dört saat, hafta sonu ise 3 saatte uygulanan programa ilave olarak her Pazar düzenlenen konuşma kulüpleriyle de öğrencilerin en iyi şekilde İngilizceyi kavrayıp konuşmaları hedeflenmiştir.

Derslerimiz en fazla 10 kişilik sınıflarda, konusunda en az üç yıl tecrübeli İngilizce Öğretmenliği branşından mezun, öğrencilerin yabancı dil öğrenmesini kolaylaştırıcı bilgiye ve donanıma sahip Türk ve Yabancı öğretmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

EĞİTİM MODELİMİZ