Gaziosmanpaşa etüt merkezi 5D etüt merkezi Gaziosmanpaşa
İstanbul Valiliği Özel Beş Değerler Yabancı Diller Kursu © 2017
Merkez Mahallesi Asil Sok. No:3/4  Gaziosmanpaşa / İstanbul
+90 (212) 614 46 44 / +90 (212) 581 76 76
Çağımızda dil öğretim metotları ve eğitim sisteminin nasıl olması gerektiği hususunda Türk Eğitim sistemine örnek oluşturmak, Kalıplaşmış eğitim sisteminin dışına çıkarak, mükemmellik anlayışı içinde eğitim sistemindeki tüm yenilikleri öğrencilere aktarmak, Yaptığımız her iş ve sunduğumuz her hizmette daima 'kalite' ve 'mükemmelliği' esas alarak eğitim alanında Türkiye'nin ve Dünyanın en iyileri arasında yerimizi almak.

5D ENGLISH CENTER, Dil eğitimine ihtiyaç duyan öğrencilere bu konudaki eksikliklerini gidermek ve onların iyi eğitim almalarını sağlamak için 15 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir. Eğitim sistemi olarak dünyanın seçkin dil okullarında kullanılan 6 seviyelik eğitim sistemini kullanmaktadır. Bu sistemde her seviye 144 saatte öğrencilerimize verilmektedir. 144 saatlik eğitim sistemimiz dışında öğrencilerimize gün içinde ücretsiz aktiviteler sunarak onları İngilizce den uzaklaştırmamaya çalışarak en hızlı ve en kolay yollarla İngilizce öğrenmelerini sağlamak.

Tabi ki en yüksek verimi alabilmek amacıyla öğrencilerin düzeylerine uygun sınıflarda ders görmelerini sağlıyoruz.
Derslerimiz en fazla 10 kişilik sınıflarda, konusunda en az üç yıl tecrübeli İngilizce Öğretmenliği branşından mezun, öğrencilerin yabancı dil öğrenmesini kolaylaştırıcı bilgiye ve donanıma sahip Türk ve Yabancı öğretmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.
Tüm personelimiz amacımıza uygun bir takım ruhu içinde ve karşılıklı sevgi, saygı, anlayış temeline dayanan eğitim sistemimiz doğrultusunda öğrencilerimizin seviyelerini en yüksek düzeye ulaştırmak için çalışır.
KURUMUMUZ